Etiket arşivi: hizmet

Özel Güvenlik Bulma

Son zamanların önemli iş sektörlerinden özel güvenlik hizmetleri hakkında bilgilere ulaşmak için şu ana başlıkları değerlendirmekte yarar var. Bunlar, özel güvenlik şirketleri adresleri ve uzman özel güvenlik görevlisi bulmak yani iş ilanlarına ulaşmak ve iş arayan personel için gerekli kaynaklar…

Özel güvenlik şirketleri listeleri Özel Güvenlik Firmaları ve Özel Güvenlik Şirketleri sitelerinde bulunabileceği gibi profesyonel hizmetlere örnek olarak Pross, Avrupa Doruk , Eskort, ISP özel güvenlik şirketleri ve güvenlik firması adresleri gösterilebilir.

Özel güvenlik eğitimi veren Güvenlik kursları ise Özel güvenlik okulları , ve Avrupa Güvenlik adreslerinde bulunmaktadır.

İş arayan özel güvenlik görevlileri için ise gerekli kaynak olarak Özel Güvenlik İş ilanları, Özel koruma hizmetleri hakkındaki bilgiler için ise VIP Yakın Koruma sitelerinde gerekli bilgileri bulmak mümkündür.

Sertifika, sınav sonucu ve silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi sorgulama için Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ,

Ayrıca tüm sektöre ilişkin en yeni ve en son haberler için Özel Güvenlik haberleri kaynaklarında konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri bulmak olasıdır.

E-Devlet Rehberleri

Bilindiği üzere Türkiye bilişim teknolojilerini devletin her kurumuna ve kuruluşuna sokma yönünde bir çok ülkenin önünde.

E-devlet hizmetleri olarak da nitelendirebileceğimiz bu uygulamalar hergün yaygınlaşmakta. Bu şekilde TC. vatandaşlarının daha az yorularak, bürokrasiyi de minimuma indirerek hem iş hem de zaman yönünden kolay hizmet alınmasını temin etmek fikri gün geçtikçe yaygınlaşmakta.

Tabii bir çok iznin veya işlemin devlet onayından geçmesi gerektiği ve gerekliliği şart olunca bir çok kurum veya kuruluş e-devlet uygulamalarına adaptasyon sürecinde.

Burada en önemli konu, hangi hizmet hangi online e-devlet hizmeti sitesinde? Örneğin fatura yatıracaksınız ama hangi kuruma ve hangi siteden bu işlemi yapabileceğinizi öğrenmek en önemli husus. Bu nedenle gerek devlet tarafından ve gerekse özel kişiler tarafından oluşturulmuş dizinler ve rehberler oldukça önemli bir işlev görmektedir. Biz de bu tip hizmetleri rahatlıkla bulabileceğiniz bir site tavsiye etmek istiyoruz. Bu www.e-devlet.info .

E-devlet.info sitesinin kategorileri ise şimdilik şunlar;