Arkadaş Bulma

Erkek veya Kız arkadaş bulmak isteyenlerin, arkadaş arayanların ziyaret etmeleri gereken siteleri ve bunlar hakkındaki genel bilgileri kısaca yazmakta yarar görüyorum. Çünkü neredeyse bir çok kişi internete ilk adım attığında, bilgisayarın antisosyallik yönünü bertaraf edebilmek için derhal bir arkadaş bulma sitesine yönleniyor.

Arkadaş bulma siteleri ingilizcede dating denilen bir sistemle çalışıyor. Bunlara “eş bulma” servisleri de demek mümkün. Bu sitelerde arkadaş bulmak isteyenler kendi bilgilerini, yaşadıkları yeri, resimlerini ve genel özelliklerini ve ayrıca aradıkları arkadaş cinsiyetini ve özelliklerini belirtiyorlar. Genelde arkadaşlık siteleri özel bilgileri, mesela e-mail adresi, telefon gibi bilgileri ya gizli tutuyorlar ya da kendi tabirleri ile gold vs. ayrıcalıklı üyelerine bunları görme hakkı tanıyorlar.

Arkadaş bulma sitelerini tek tek yazmamız mümkün olmadığından sizlere arkadaşlık sitesi linklerini bulabileceğiniz rehber mahiyetindeki bazı dizinlerin web adreslerini veriyoruz:

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.