TC Kimlik Numarası bulma

TC. Kimlik No artık tüm Türkiye Vatandaşlarının bütün işlemlerinde kullanması gerekli ve zorunlu olan bir numaradır. Bir diğer deyişle TC varandaşlık numarasıdır.

Bu itibarla kimlik numarasını bulmak için en önemli kaynak E-devlet hizmeti olan ve TC. Vatandaşlık ve Nüfus işleri genel müdürlüğü tarafından sağlanan TC. kimlik bilgileri sorgulama, doğrulama ve TC kimlik numarası bulma hizmetlerine ulaşmak için aşağıki linkleri kullanabilirsiniz.

TC kimlik numarası bilgileri hakkında daha fazla bilgi için www.bilgileri.org sitesinin Kimlik Bilgileri sayfası bu konudaki tüm sorularınızı yanıtlar nitelikte olduğundan burada ayrıca bilgi vermeyi uygun görmüyoruz.

Bunlara ek olarak ücretsiz T.C. Kimlik Numarası Sorgulama Programı  1.1 ile kimlik sorgulama web sitesine gitmeden, gerekli alanları doldurup, T.C. Kimlik Numarasını bulmak mümkün. Sizden istenen bilgileri programdaki ilgili alanlara yazdıktan sonra BULMA tuşuna basmanız yeterli.

TC Kimlik bulma programını indirmek için; http://www.downloadarsivi.com/detay/6667/Ev—Egitim/Ev-Envarteri/T.C.-Kimlik-Numarasi-Sorgulama-Programi.html

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + 20 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.